Zlodějka


Korektura prvního dílu

Omlouvám se za neaktuální části. Odhad trvání korektury (tentokrát už konečné) se pohybuje v řádu měsíců a příběh bude aktualizován až na jejím konci. Děkuji za pochopení.

pozn. Druhý díl bude vycházet i nadále, avšak po jeho dokončení ho čeká stejný proces.


Zlodějka newest

Zlodějka

Je pravda, co se o zlodějích říká? Jejich první pravidlo zní, že to nejsou vrazi. Opravdu ho ale dodržují nebo je to jedna velká lež, která je vydávána za pravdu? Ärisse je zlodějka. Za jedinou chybu však bude muset zaplatit dvěma měsíci za mřížemi. Zničehonic propuštěna na kauci, kterou zaplatil anonymní zdroj, dostane vzkaz s instrukcemi, které radí, aby se jimi řídila, pokud si pobyt v chládku nechce zopakovat. Co všechno jí osud chystá, Ärisse netuší, a protože nemá na výběr, pouští se na tenký led, který s každým jejím krokem nebezpečně praská.

PŘÍSAHA ZLODĚJŮ: Budu krást, ale nebudu zabíjet. Moje čepel nikdy neprolije zbytečnou krev. Použiji ji jen k sebeobraně, nikdy k zabíjení – nejsem vrah, jsem zloděj.


Zlodějka newest 2

Zlodějka 2

Její život se nečekaně obrátil vzhůru nohama. Odhalila zrádce a sama nastoupila na jeho místo. Teď osud znovu míchá karty. Ärisse se vydává vstříc novým otázkám a doufá v odpovědi. Může jedna zlodějka obhájit svou ztracenou čest i čest všech zlodějů? Co když tu ale jde o mnohem víc? Ärisse se stává figurou v mnohem nebezpečnější hře, než jakou hrála doteď a nesmí se vzdát, dokud ji nedohraje.

PŘÍSAHA ZLODĚJŮ: Budu krást, ale nebudu zabíjet. Moje čepel nikdy neprolije zbytečnou krev. Použiji ji jen k sebeobraně, nikdy k zabíjení – nejsem vrah, jsem zloděj.


Zlodějka - slovníček

Zlodějka – slovníček

Průběžně aktualizovaný slovníček jazyků, které se objevují v příběhu. Elfština, Plaazština, Dearština.

Slova nejsou převzata ani vygenerována, jde o mou vlastní tvorbu!

 

 

Reklamy